Oferta „Wcześniej”

Oferta „Wcześniej” – 10% i 15%

To oferta PKP Intercity dla wszystkich klientów, którzy z wyprzedzeniem planują podróże. Każdy, kto kupi bilet jednorazowy na połączenia krajowe najwcześniej na 30, a najpóźniej na 7 dni przed podróżą otrzyma rabat w wysokości ok. 15 lub 10 procent ceny podstawowej.

Każdy kupujący bilet między trzydziestym a piętnastym dniem przed planowaną podróżą, otrzymuje automatycznie zniżkę w wysokości 15% od ceny podstawowej, zaś kupujący między czternastym a siódmym dniem przed podróżą zapłacą za bilet 10% mniej.

Z oferty można skorzystać na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów – Express InterCity (EIC) oraz Twoje Linie Kolejowe (TLK), zarówno w klasie 1. jak i 2. 

Oferta „Wcześniej” jest dostępna dla kupujących bilety w kasach, automatach biletowych, przez Internet i przy pomocy telefonu komórkowego (lub innego mobilnego urządzenia) z aplikacją BILkom. Przy zakupie biletu z odpowiednim wyprzedzeniem, zniżka będzie uwzględniona automatycznie.

Rabat w ofercie „Wcześniej” otrzymają również osoby, które kupują bilety ulgowe zgodnie z przysługującymi im ulgami. Ofertę można łączyć z promocją „Bilet Rodzinny”. Nie stosuje się jej natomiast do przejazdów grupowych.

Kup wcześniej – podróżuj taniej!

One Response

  1. Niezadowolona
    Niezadowolona / 12-23-2016 / ·

    Kupiłam bilety 30-wcześniej i chciałam bilet rodzinny, 2os dorosłe +1dziecko. Niestety promocja nie łączy się…!!! :/ Tak przekazała mi pani w okienku. Mogę skorzystać tylko z jednej ulgi… Do tego kuszetka w jedną stronę po 40zł a w drugą po 63zł. Bo tańszych nie ma. A taniej kuszetki po 33zł ponoć już w ogóle nie ma…. Tak więc zamiast 300zł zapłaciłam 500zł!!!!! Nie jestem zadowolona i więcej nie skorzystam z usług PKP !!!! Niestety teraz jestem zmuszona jechać ponieważ jestem w ciąży a podróż jest przez całą Polskę… Taniej nam wyjdzie jeździć autem.

Leave a Reply