Połączenie w dobrej cenie

Połączenie w dobrej cenie to oferta obejmująca 300 popularnych tras pociągów REGIO i pociągów interREGIO.

Opłaty za bilet są konkurencyjne wobec taryf stosowanych przez innych przewoźników na każdym z odcinków. Bilet kupiony w tej promocji jest ważny 6 godzin (zgodnie ze strefą czasową oznaczoną na bilecie licząc od godziny wskazanej przez podróżnego) w pociągach REGIO kursujących na 300 trasach lub w pociagach interREGIO kursujących na 4 trasach. Na zniżki mogą liczyć m.in. uczniowie i studenci. Zwrot całkowicie niewykorzystanego biletu może nastąpić (zawsze po potrąceniu 15 % odstępnego):

– przed rozpoczęciem oznaczonej na nim strefy czasowej,

– po rozpoczęciu oznaczonej na nim strefy czasowej – tylko na stacji wyjazdu lub na stacji, gdzie kupiono bilet, jednak nie później niż przed upływem drugiej godziny strefy czasowej oznaczonej na bilecie.

Warunki taryfowe oferty 

Cennik

One Response

  1. Ewa
    Ewa / 12-27-2017 / ·

    Witam. Wczoraj 26.12 na Dworcu Łódź fabryczna kupowałam 2 bilety- 1 w kierunki Piotrkowa a drugi powrotny na 27.12 na 7.40 do Łodzi.Czekając na peronie 2 okazało się że pociag jedzie z 1 peronu. Niestety nie zdążyłam przejść z jednego peronu na drugi jak nadjeżdżał pociąg i chcialam zwrotu kosztów biletu w kwocie 8 zł.

Leave a Reply