REGIOkarnet

REGIOkarnet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Przewozów Regionalnych, Kolei Dolnośląskich, Arriva RP, Kolei Śląskich oraz Kolei Wielkopolskich – pod warunkiem jednoczesnego wykupienia oferty KW Bilet Plus, w trzech dowolnie wybranych dniach, w ciągu dwóch kolejnych miesięcy od daty kupna lub wskazanej przez pasażera na karnecie. Teraz do kupienia także w pociągu!

REGIOkarnet można kupić w dwóch wersjach:
I wariant – ważny wyłącznie w pociągach REGIO oraz osobowych KD, Arriva RP, KW i KŚ – w cenie 69,00 zł,
II wariant – ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne oraz w pociągach osobowych KD, Arriva RP, KW i KŚ, w cenie 119,00 zł.
Przy przejazdach pociągami KW należy dokupić ofertę KW Bilet Plus
W pociągu można dokonać dopłaty w razie zmiany kategorii połączenia.
Opłaty za REGIOkarnet są zryczałtowane i od opłat tych nie stosuje się ulg i opustów.

Jest to bilet imienny. Do przejazdów uprawniona jest tylko osoba, dla której bilet został wystawiony. Bilet jest ważny łącznie z dokumentem tożsamości, którego numer właściciel jest obowiązany wpisać na bilecie przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu. Przed każdą podróżą należy zgłosić się do kasy w celu zalegalizowania przejazdu.

Bilet można wykorzystać na podróż (w obu kierunkach) od granicy do niemieckich miejscowości: Löcknitz, Tantow, Görlitz, Forst, Küstrin Kietz lub Frankfurt nad Odrą, a także na odcinkach na granicy polsko – czeskiej: Lichkov Gr. – Lichkov, Bohumín Gr. – Bohumín oraz tylko w kierunku z Polski do Czech na odcinkach: Lubawka – Kralovec oraz Szklarska Poręba Jakuszyce – Harrachov.

warunki taryfowe oferty – § 45 Taryfy przewozowej (TPR)

Leave a Reply